Rekuperace uroven kvalita/cena/vykon/hlucnost

Odeslat odpověď


Odpověď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Pokud si přejete přidat jednu nebo více příloh, vyplňte následující údaje.

Rozšířit náhled Přehled tématu: Rekuperace uroven kvalita/cena/vykon/hlucnost

Re: Rekuperace uroven kvalita/cena/vykon/hlucnost

Příspěvek od Zohan » 04 kvě 2019, 23:12

Už někdy na začátku existence fóra tuhle otázku tady zodpověděl velice trefně jistý pan Šperl. Možná by měl administrátor udělat samostatné téma s touhle jedinou otázkou, zveřejnit odpověď i s obrázkem hrábí a téma uzamknout. Asi jsou lidi líný hledat, protože minimálně jednou týdně se otázka, kterou jednotku, značku nebo firmu doporučit. A pořád jedna stejná odpověď!

Pasivní jednotky = jen větrání, dodává nejvíc firem, je skoro jedno, koho vyberete. Rozebíral jsem to už asi 100x. Zjednodušeně vyberte do 50.000 Kč. Pro inspiraci download/file.php?id=1794&t=1

Aktivní jednotky =větrání s chlazením a dohřevem vzduchu. Na náš trh dodávájí asi dvě nebo tři firmy, nejdostupnější je VPL 15 od Nilanu, v této kategorii bych ale asi doporučil Gott 2600.

Aktivní jednotky multifunkční = větrání, chlazení, topení, ohřev vody. Doporučil bych VP18 K, ale najdou se i šílenci, co jsou schopni za podobný jednotky se stejnými funkcemi utrácet dvojnásobek a ty jdou do compactu nebo pkom4. Komu neni rady a kdo ani nechce číst, ať si převrátí peněženku naruby.

Re: Rekuperace uroven kvalita/cena/vykon/hlucnost

Příspěvek od Veronika » 04 kvě 2019, 16:19

Dobře, tak zjednodusim otazku: jakou firmu by jste si vybral Vy? do novostavby 450m2, obyvatelne 4 osobami?

Re: Rekuperace uroven kvalita/cena/vykon/hlucnost

Příspěvek od Zohan » 02 kvě 2019, 15:08

Nesmysl!! Když je něco předražené, neznamená to, že je to více kvalitní. Altea má být asi Atrea a to vůbec není špatná značka. Naprosto srovnatelné se Zehderem. Když někdo mluví o kvalitě, ať vám nejprve řekne hodnotící kritéria, jinak je to jen obchodnický blábol. Nenechte se mást. Srovnejte hlučnost, spotřebu, vnitřní a vnější tlakové ztráty, výkon. Střední a hlavně stejná třída jsou v podstatě všechny v Evropě vyráběné jednotky. Navýšení obchodní marže kvalitu jednotce nezvýší.

Rekuperace uroven kvalita/cena/vykon/hlucnost

Příspěvek od Veronika » 30 dub 2019, 14:12

Dobry den, dnes me bylo sdeleno ze reku Zehnder je vysoka kvalita, Altea spolu s Regulus na opacne strane. Ktere jsou stredni trida? Dekuju.

Nahoru