Nastavení nilan

Odeslat odpověď


Odpověď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Pokud si přejete přidat jednu nebo více příloh, vyplňte následující údaje.

Rozšířit náhled Přehled tématu: Nastavení nilan

Re: Nastavení nilan

Příspěvek od Tomáš Kaleta » 17 říj 2020, 14:56

Dobrý den, nežli tady vést diskusi bylo by možné uvést na sebe email nebo mi naprimo napsat na můj email kaletat@centrum.cz. Rád bych s vámi probral vaše zkušenosti. Děkuji moc.

Re: Nastavení nilan

Příspěvek od 600 » 17 říj 2020, 11:36

Mám VP18 přes deset let ještě s ovládáním CTS 600. Asi bych s nastavením uměl poradit. Nenechávám jednotku běžet celý den. Podle mých zkušeností za běžných podmínek stačí větrat přes noc a pár hodin denně. Mám pokojový měřák CO2 s možností zapnutí alarmu. ten se ozve při překlŕočení určité hranice. Nastavil jsem 1000 ppm a při čtyřech lidech, jednom psu a andulce stačilo větrat necelých 6 hodin denně a stejně jsme v běžně velikém domě alarm neaktivovali. Proto bych všem majitelům větracích jednotek doporučil větrat rozumně a trvalé větrání je zbytečné.

Nastavení nilan

Příspěvek od Tomáš Kaleta » 16 říj 2020, 22:09

Dobrý den, je tady někdo z vás kdo by se mohl podělit o informace k nastavení jednotky nilan kompact k vp18. Jedná se mi o nastavení vytápění, ohřevu TV a větrání. Jednotku nám nastavenou po celou dobu tzn ze mi bězi pravděpodobně 24h dle potřeby. Jedná se mi hlavně o ekonomickou funkčnost vs funkčnost užívání. Děkuji všem za odpovědi.

Nahoru