rekuperace Renson

Obecné otázky - Teorie - Výpočty - Legislativa

od meggynka » 19 úno 2018, 23:51

Dobrý den,

máte někdo zkušenost s rekuperací od firmy Renson? Je kvalitní jak tvrdí její prodejci? My jsme původně chtěli použít Atrea Duplex, ale vyčetla jsem nějaké nespokojené názory s hlukem a kondenzací.

Za odpovědi děkuji
Uživatelský avatar
meggynka
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 1
Registrován: 19 úno 2018, 23:45

od Zohan » 20 úno 2018, 09:19

Už jste viděla nějakého prodejce, který by netvrdil, že jeho produkt je ten nejlepší? Díváme se na šmejdy a říkáme si, že nám by se něco takového stát nemohlo a přitom úplně triviální klišé ověřujeme na internetu. Moná jsem za pitomce i já,když odpovídám nějakému markeťákovi, co se snaží další z řady OEM větraček dostat do diskuze a udělat tak reklamu. Vyhledávače se totiž neptají, jestli o něčem napíšete, že je to krám. jedná se o užití klíčových slova a posun na přední pozice za každou cenu. Co tedy napsat? Je to jen jedna z tuctových pasivek. Kupujte nebudou :-) PS: Jedna dobrá rada, pasivka za víc jak 50.000 Kč jsou vyhozený peníze i kdyby uměla přehrávat gramofonové desky.
Zohan
 

od Návštěvník » 20 úno 2018, 09:50

No to je prave to, on netvrdil, ze jejich rekuperace je nejlepsi. Jen rikal, ze spousta jinych nez Atrea je lepsi... na Atreau jsem slysela a cetla chvalu i nespokojenost, na Renson v podstate nic, proto se ptam. Nicmene diky za nazor.
Návštěvník
 


Zpět na Vzduchotechnika

cron