Forum TZB-Info a jeho nová Strategie?

Místo pro diskuzi mimo téma vzduchotechniky

od Radek Němec » 27 čer 2013, 11:05

To se pořád mluví o nezávislosti diskuzních fór a pak se na TZB-info mažou příspěvky, které by se inzerentům nelíbily. Pro mě nezávislost fóra není dána vlastníkem, provozovatelem a dokonce ani množstvím reklamy, pro mě nezávislost fóra je dána tím, že se redakčně zasahuje do příspěvků jen v případě vulgarit, spamů a nezákonných vyjádření.
Radek Němec
 

od katekulha » 09 črc 2015, 09:29

Vážený pane redaktore SFO :-)
již nějakou dobu se zájmem čtu Vaše příspěvky. Ač některým formulacím zcela nerozumím (ale snažím se :) považuji je za velmi erudované a přínosné a na pravoumíruuvádějící. Děkuji za neúnavné osvětlování různých lží a polopravd na TZB-info.
Také já jsem si v posledních měsících začala více všímat různých skrytých marketingových pseudoodborných vyjádření. A to i jako angažovaný laik v tomdletom oboru. Natož vy jako odborník, Vám se z toho musejí ježit chlupy, vstávat vlasy na hlavě, obracet žaludek, svírat srdce a možná i ještě něco dalšího horšího.
No a na závěr k jádru pudla, proč Vám píši všechnu tudle chválu. Potřebovala bych třeba za úplatu poradit s výběrem rekuperační jednotky pro můj NE dům. Paní projektantka co projektuje rozvody mi dala na výběr z více jednotek, ale ona dle svých slov není přiliš erudovaná pro posouzení vhodnosti té které jednotky pro její integraci do sofistikovanějšího regulačního systému jaký máme navržen a rozpracován (systém Loxone). A to nebyl zatím nikdo s kým jsem mluvila. Vše bych Vám Vysvětlila pokud by jste měl zájem.

S pozdravem,
Katerina

katekulha/zavinac/seznam.cz
katekulha
 


Zpět na Mimo téma