design

Místo pro diskuzi mimo téma vzduchotechniky

od zakňaktel » 25 bře 2014, 13:48

havarovala mě grafická karta, nebo mám něco s očima ? To černé pozadí mě připadá jako kdybych v obchodě koukal do regálů a oni mi tam zhasli.
Uživatelský avatar
zakňaktel
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 32
Registrován: 18 pro 2013, 11:29

od ADMINd » 25 bře 2014, 20:52

Zkusíme udělat nějakou anketu a uvidíme, jaký je názor na novou grafiku. Třeba ještě něco vymyslíme. AD
Uživatelský avatar
ADMINd
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 27
Registrován: 17 úno 2011, 14:47

od jarka » 26 bře 2014, 00:59

snaha sa cení, aj snaha o modernizáciu designu stránky Airfóra :)
Nuž, ale ja by som oproti tejto moderne dala prednosť niečomu podobnému tomu predchádzajúcemu vzhľadu no a ešte viac moje oči ;) táto novinka mi ich už po chvíli unavuje, sada smajlíkov je bez použitia CTRL+ neprehľadná (to aby sme ich menej po/zne/užívali?)
tradičný sôsob "čierne na bielom" má iste svoje papierovo-historické pozadie, ale myslím, že aj opodstatnenie z hľadiska "zrakovej hygieny", moje oči "biele na čiernom" unavuje a prestáva ma to po chvíli baviť čítať...

V SZ som hodnú chvíľku hľadala niečo, čo sa volalo "odpovědět" , potreba znova sa orientovať na "mojom" airfóre ma stojí čas a čas sú peniaze :twisted:
Uživatelský avatar
jarka
přispívající
přispívající
 
Příspěvky: 199
Registrován: 18 kvě 2011, 05:24

od Ferin » 26 bře 2014, 02:28

Taky se přidávám k názopru, že nová grafika budí spíš dojem nějakého technického problému na stránkách, než chtěného záměru.
Tahá to dost oči, je to nepřehledné (barevně i písmem), špatně se orientuje v nových příspěvcích.
Ono už do rozdělení fóra do více sekcí nebylo přísliš šťastný z hlediska sledování nových témat/příspěvků. Lépe řečeno, pokud rozdělení, tak je třeba umožnit i sledování všech nových témat/příspěvků přehledně na jedné stránce (obdobně jako na jiných fórech).
Uživatelský avatar
Ferin
dopisovatel
dopisovatel
 
Příspěvky: 290
Registrován: 25 srp 2013, 21:37

od Ferin » 26 bře 2014, 12:34

SFO píše: ... ale dík třebas za to UTC, Search...


Ufff! Dalo mi to teda práci, najít, jak se teď dá citovat.

UTC??
Něco mi uniklo?
Souvisí to nějak s tím, že se tu pořád všechny příspěvky zobrazují s nesmyslným časovým posunem?
Nebo je fórum provozovaný z Ruska?
Uživatelský avatar
Ferin
dopisovatel
dopisovatel
 
Příspěvky: 290
Registrován: 25 srp 2013, 21:37

od Ferin » 26 bře 2014, 12:46

Té poznámky jsem si všiml, nicméně je neaktivní (nelze ji klikem změnit).
Smysl používání letního času v zimě mi uniká, stejně jako možnost to změnit.
V systému mám čas nastaven správně.

PS: Já tam mám dokonce uvedeno "UTC+1 hodina".
Uživatelský avatar
Ferin
dopisovatel
dopisovatel
 
Příspěvky: 290
Registrován: 25 srp 2013, 21:37

od Ferin » 26 bře 2014, 13:15

SFO píše: takhle je to OK (do nedělní noci, to se tam musí objevit DVOJKA!)

Picture 47.png




Ano. Ale v takovém případě pak vůbec nesedí časy příspěvků.
Takže nutno přímo u zdroje srkat portský.

Jinak mi dalo fušku najít i to nastavení, slabé modré písmo na modrým pozadí úplně v záhlaví, to je ono !!
Uživatelský avatar
Ferin
dopisovatel
dopisovatel
 
Příspěvky: 290
Registrován: 25 srp 2013, 21:37

od rojin » 15 lis 2016, 20:26

Páni administrátoři a fóradizajnéři - font "ralewayregular", který je zde použit pro některé nadpisy, zřejmě neobsahuje fonty s českou diakritikou - nejspíš je použita verze "Latin", doporučil bych použít verzi "Latin Extended"
Uživatelský avatar
rojin
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 10
Registrován: 15 lis 2016, 19:59

od Agens1977 » 20 kvě 2023, 13:29

zakňaktel píše:havarovala mě grafická karta, nebo mám něco s očima ? To černé pozadí mě připadá jako kdybych v obchodě koukal do regálů a oni mi tam zhasli.

Ahoj. S vaší grafickou kartou se může stát cokoliv. Můžete to zkusit vzít do servisu na opravu, pokud se nic nestane - musíte si koupit nový. Prostřednictvím platformy https://zaimoboz.com/cz/pujcky/bez-poplatku/ můžete získat prostředky na nákup nové grafické karty. To je velmi prospěšné.
Uživatelský avatar
Agens1977
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 1
Registrován: 20 kvě 2023, 13:26

od IJK » 20 kvě 2023, 15:27

Agens1977 píše:
zakňaktel píše:havarovala mě grafická karta, nebo mám něco s očima ? To černé pozadí mě připadá jako kdybych v obchodě koukal do regálů a oni mi tam zhasli.

Ahoj. S vaší grafickou kartou se může stát cokoliv. Můžete to zkusit vzít do servisu na opravu, pokud se nic nestane - musíte si koupit nový. Prostřednictvím platformy https://zaimoboz.com/cz/pujcky/bez-poplatku/ můžete získat prostředky na nákup nové grafické karty. To je velmi prospěšné.


Héézkýýý

Umělá Ňadra, to umíme.

Umělá Inteligence, to je PíErKvadrátovina
(DataMining není fakt to stejné, jako dálkové zaminování prostoru budoucích vojenských operací, byť k tomu budete používat Genetické Algoritmy!!!)

A ta citace?

Máme tu po BuranKetINGu
také ZÁŘNÝ příklad

Degenerativní (přesněji de`Bilní, tedy dozajista ŠLECHTICKO - ŠLECHETNÉ :twisted: ...)
UMĚLÉ
D E s _ i n T E L I G E N C E .

Majte jak scete a hlavně !!!ŠKOĎTE!!!

metball

???
Jinak si zvykněte třebas na jen půvabný "možná překlep":
LeaderOrDeader.jpg
Copak je to Mrtvouš? Určitě ne AlCápo Névětší...

I když, možná na Arabské klávesnici jsou L a D těsně vedle sebe ...¨
https://www.aljazeera.com/news/liveblog ... te=2210393
Uživatelský avatar
IJK
dobrovolný redaktor
dobrovolný redaktor
 
Příspěvky: 746
Registrován: 21 čer 2014, 12:52

od IJK » 20 kvě 2023, 18:04

A když už jsem si rýpnul do Ručníkářů (často jsou mnou označováni jako Prostěradláři, NočnoKošiláři, ...) tak dodám ScreenCapture od TASS - "RuCHaCHanů":
TiskAgent_SS.jpg
Přizdisráči nepopsali obrázek jako setkání Zombijáků ...


Tož si pamatujte:
Kdo sa bójí, se.. v sini!
Ale to, že dete na hnuj eště neznamená, že už néste ... až za ušima.

metball a jeho Škola Hrou

PS?
RuCHaCHani po sérii výlevů, jak je to nespravedlivé, když splachovali do Hajz.. Mezinárodní Smlouvy a teď s nimi nikdo nechce jednat podle Mezinárodního Práva, začali plakat nad tím,
jak nasazujeme YRA Dvojitého Nelsona :lol:

Jj, škoďte kde můžete, třebas/především také Mudrlantům,
kteří se snaží vydělat Mrzký Peníz
na vaší neznalosti Mechanika Tekutin či Akustiky.
Inu, z Hov.. Bič NeUpleteš, upleteš-li NeZapráskáš, zapráskáš-li, Leda SEBE!
Tož studujte a važte, co má jaký vliv v MULTIKRITERIÁLNÍ NELINEÁRNÍ funkci.
Mimochodem, její konstrukt je tím zásadním problémem, na kterém stojí/padá Artificial Inteligency. A nejen tato trivialitka AI, ale i výrazně složitější modely - třebas předpovědí počasí!!!
Uživatelský avatar
IJK
dobrovolný redaktor
dobrovolný redaktor
 
Příspěvky: 746
Registrován: 21 čer 2014, 12:52


Zpět na Mimo téma