Ventilátor na kamna

Tato kategorie byla založena speciálně pro diskuzi se SFO (Samozvaným Fyzikálním Ombudsmanem). Upozorňujeme, že vstup do tohoto fóra je jen na vlastní nebezpečí, které je značné.

od Doubek » 18 pro 2019, 15:40

Chtěl jsem se vás zeptat, jestli ventilátor na kamna má smysl nebo je to také jen marketigová blamáž. Nechci sem dávat odkaz, aby to nevypadalo jako reklama. Dá se koupit v každém hobby marketu asi za 12 stovek, je vybaven peltiérovým článkem, takže si pro ventilátorek vyrábí vlastní elektřinu. Co vy na to? Mám to našim koupit nebo bude rozumnější koupit balík dřevěných briket? Děkuji.
Doubek
 

od Doubek » 20 pro 2019, 09:36

viewtopic.php?f=20&t=1821&p=13869#p13869
Díky za odpověď, nejsou to tedy úplně vyhozený peníze. Na vánoce se kupují i jiný blbosti, tak do toho jdu. jen aby to nevířilo prach.
Doubek
 

od IJK » 20 pro 2019, 16:59

Doubek píše:... Na vánoce se kupují i jiný blbosti, tak do toho jdu. jen aby to nevířilo prach.


Thumbs Up :!:

Prach
- prachy -
devalvace měny prostřednictvím "Záslužného Přidávání Minimalisticky-MZDOVÝM"?

Jj, o tom by nám měl povykládat třebas ten "Ruské Zavářkové Boreček", oblíbenec to Cajzlovskýho BuranBurgu ...
Proč?
Intervence Centrální Banky, splněné zadání co nejvíce znehodnotit národní měnu, to si přeci zaslouží "bokovkovó odměnku", no nééé ...?
A to si ještě připomeňme současné Polis-Tanečky Kolem Finančně Momentálně Zaostalých.

Od !minimální mzdy! má třebas odvezenu svoji (nezajímavou, protože "přímo-ovisokraticky-kontrolovatelnou) brebendu KÁPO BURANBURGU :twisted:
A nejen ten...

SFO

PS:
Proč jsem neodpověděl přímo ve vláknu? Noóó, když už se Admin rozhodl naučit Lid Obecný Vyhledávat KOntext ...

PPS:
... krom toho DěsInfoBOTy (Boti jsou rodu životného, a to nám tu žádný Zaprodaný Asiat určitě nepřipustí!!!)
aktivisticky lezou jen do vláken, které mají vysokou sledovanost ...

PPPS:
... a tomu se v MaR říká KLADNÁ ZPĚTNÁ VAZBA :lol:

iGoNY
Uživatelský avatar
IJK
dobrovolný redaktor
dobrovolný redaktor
 
Příspěvky: 745
Registrován: 21 čer 2014, 12:52


Zpět na HIC