Stránka 11

Projektant vzt?

PříspěvekNapsal: 08 srp 2017, 21:16
od Pett
Dobrý den,

nenašel by se zde projektant pro vytvoření projektu pro vzduchotechniku pro právě stavěný rd, který by byl schopný a ochotný zpracovat projekt max do 14 dnů?

Jedná se o dvoupodlažní dům, dole by byly řešitelné rozvody v sdk kastlíkách, jednotka by byla umístěná dole, přímo pod stoupačkama - tudy by vedly rozvody do horního patra a tam by byl naprosoto volná možnost umístění vzduchovodů v podhledu - pod parozábranou a pod zateplením stropu.
Rozvody ideálně navrhnuté tak, aby byla možná svépomocná montáž.

Jendotka ideálně Nilan vpl top (podle jejích požadavků máme i udělané el. rozvody), ale pravděpodobně budeme muset kvůli financím sáhnout po nějaké levnější variantě. Možná nějaká atrea, nebo si necháme doporučit.

Pokud byste měl někdo zájem, můžete se ozvat na email m-pet@post.cz

Děkuji.

Re: Projektant vzt?

PříspěvekNapsal: 03 zář 2017, 09:06
od el_salvadore
Dobry den,
nerad by som zacinal vlakno s rovnakou poziadavkou tak to pridam sem. Tiez hladam projektanta na navrh vzduchotechniky pre RD v pasivnom standarde o ploche 100m2. Momentalne v projekcnej faze s navrhnutymi dispoziciami (studiou). Typ vykurovania este nieje stanoveny, co sa tyka samotnej rekuperacnej jednotky, priklanam sa viac k pasivnemu typu.

Dopredu dakujem za ponuky pripadne cenne rady,

kontakt: el_salvadore@azet.sk

Re: Projektant vzt?

PříspěvekNapsal: 12 úno 2019, 15:38
od VZT
Dobrý den, můžete využít www.VZTplzen.cz