Nastavení nilan

Posouzení návrhů rozvodných soustav - Výběr materiálů - Izolace - Čištění a údržba - Napojení krbu - Digestoře - Cirkulace vzduchu

od Tomáš Kaleta » 16 říj 2020, 22:09

Dobrý den, je tady někdo z vás kdo by se mohl podělit o informace k nastavení jednotky nilan kompact k vp18. Jedná se mi o nastavení vytápění, ohřevu TV a větrání. Jednotku nám nastavenou po celou dobu tzn ze mi bězi pravděpodobně 24h dle potřeby. Jedná se mi hlavně o ekonomickou funkčnost vs funkčnost užívání. Děkuji všem za odpovědi.
Tomáš Kaleta
 

od 600 » 17 říj 2020, 11:36

Mám VP18 přes deset let ještě s ovládáním CTS 600. Asi bych s nastavením uměl poradit. Nenechávám jednotku běžet celý den. Podle mých zkušeností za běžných podmínek stačí větrat přes noc a pár hodin denně. Mám pokojový měřák CO2 s možností zapnutí alarmu. ten se ozve při překlŕočení určité hranice. Nastavil jsem 1000 ppm a při čtyřech lidech, jednom psu a andulce stačilo větrat necelých 6 hodin denně a stejně jsme v běžně velikém domě alarm neaktivovali. Proto bych všem majitelům větracích jednotek doporučil větrat rozumně a trvalé větrání je zbytečné.
600
 

od Tomáš Kaleta » 17 říj 2020, 14:56

Dobrý den, nežli tady vést diskusi bylo by možné uvést na sebe email nebo mi naprimo napsat na můj email kaletat@centrum.cz. Rád bych s vámi probral vaše zkušenosti. Děkuji moc.
Tomáš Kaleta
 


Zpět na Vzduchotechnické rozvody

cron