Zkušenosti s firmou Evora

Výběr rekuperační jednotky - Hodnocení - Provozní náklady - Marketing

od Pav » 05 led 2018, 14:45

Dobrý den. Rekuperační jednotku jsem koupil od společnosti Evora. Od začátku mám s nima problémy. Nereagují mi na mail a nezvedají ani mobil. Nechci nikoho očerňovat, jen by mě zajímalo, jaké jsou zkušenosti ostatních, jsem na blacklistu jenom já?
Pav

od Mikin » 07 led 2018, 17:54

Ze začátku dobré, jakmile mi začal tkapat kondenzát z potrubí, hrou mrtvý brouky. Když po měsíci urgencí i přes centrálu v Plzni přijeli, stejně to neopravili. Mám v technické údajně vlhko a nic s tím neudělam.
Mikin

od Jantar » 29 úno 2020, 14:18

Teď jsem narazil na tento starší dotaz. Já jsem si je před cca 4 lety vybral na realizaci VZT a dalších technologií do domu. Nějaké problémy byly (paradoxně na tom nejjednodušším - elektrické podlahovce), ale to byly problémy výrobce.
Já jsem byl a koneckonců stále jsem s kolegy z Evory spokojen - udělali mi profi projekt, vysvětlili chyby které se tam dělají a velmi pěkně projekt zrealizovali, vysvětlili a poskytli telefonický support. Musím zejména vyzdvihnout přistup pana Kohlera, který si myslím velmi dobře zvládl můj nápor - jsem šťoura, chci co nejvíc vědět a rozumět tomu.
Uvidíme jak se bude spolupráce vyvíjet dál.
Jantar
pozorovatel
pozorovatel

od Paulson » 24 dub 2022, 10:20

Pav píše:Dobrý den. Rekuperační jednotku jsem koupil od společnosti Evora. Od začátku mám s nima problémy. Nereagují mi na mail a nezvedají ani mobil. Nechci nikoho očerňovat, jen by mě zajímalo, jaké jsou zkušenosti ostatních, jsem na blacklistu jenom já?

Dobrý den, nejste bohužel sám. Mám podobné zkušenosti např. drahá projektová dokumentace (60:000,-Kč půlka se při realizaci vrací),která je ale tak nepřesná, že se podle ní nedají stavební otvory vůbec udělat. PD se navíc dělá na dálku, takže to ani sedět nemůže. Termíny to je snad bez komentáře úplně. Pokud bych netlačil velmi aktivně já není nic. Za rok po odsouhlasení nabídky na VZT a vytápění máme pouze trubky. Komunikuji s 8 lidmi a ještě mi posílali telefon na výrobce, abych se s nimi domluvil, což jsem odmítnul s tím, že platím hodně peněz právě za to, aby se o to postarali oni. Nejhorší je podle mě jejich realizace, neboť jsou to většinou subdodavatelé a ta komunikace mezi nimi prostě nefunguje. Bylo by toho víc, ale myslím, že takto to stačí. Ať se daří.
Paulson

Zpět na Ekonomika