Hledám zájemce o slevu na vzduchotechniku

Výběr rekuperační jednotky - Hodnocení - Provozní náklady - Marketing

od Pechman » 10 dub 2013, 16:10

Dobrý den, v rámci slevové akce hledám "druhého do páru". Osobně si chci koupit jednotku NILAN CT300 a pokud by někdo uvažoval o koupi Nilan Compact, VP18K WT, lze získat dohromady 30 000 Kč. Pokud by někdo měl zájem, ozvěte se na miroslav.pechman@seznam.cz.
Pechman
 

od Walker » 10 dub 2013, 19:50

Dobrý den pane Pechman,
bohužel mám vybranou jinou jednotku a sice Nilan VPL15.
Ale pokud by vám to nevadilo přihřál bych si tady svoji polívčičku. Hledám taky druhého do páru a sice někoho, kdo plánuje koupit Nilan comfort 300. Lze získat společně slevu 20.000 Kč.
Email: m.geher@gmail.com
Uživatelský avatar
Walker
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 5
Registrován: 10 dub 2013, 19:28

od vitapr » 11 dub 2013, 08:50

Zdravim,

ja uvazuji o koupi VP18K WT nebo VPL15, zatim to nemam rozhodle, tato akce by to mohla zmenit. Dival jsme se, ale na stranky Nilanu, kde je v podminkach nasledujici:
"Dominové kostky mají vyznačenou slevu, která bude poskytnuta na rozvodnou soustavu vzduchotechniky. Stačí předložit kopii faktury za montáž včetně materiálu (nebo i samostatně) od jakéhokoliv dodavatele a uvedená sleva DOMINO bude odečtena v poměru 50:50 každému hráči z ceny jednotky při jejím zakoupení"

Vzhledem k tomu, ze si rozvody budu resit sam (doklad budu mit pouze na material), tak predpokladam, ze toto zvyhodneni vyuzit asi nemohu. Pokud to chapu spatne, tak me opravte, pripadne mi to potvrdte.

Dekuji.
Uživatelský avatar
vitapr
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 34
Registrován: 07 bře 2012, 10:16

od Pechman » 11 dub 2013, 10:35

vitapr píše:Vzhledem k tomu, ze si rozvody budu resit sam (doklad budu mit pouze na material), tak predpokladam, ze toto zvyhodneni vyuzit asi nemohu. Pokud to chapu spatne, tak me opravte, pripadne mi to potvrdte.
Dekuji.

Zjišťoval jsem si to a stačí jeden z nás. Já mám fakturu převyšující možnou celkovou slevu a to jim stačí. Vy už nemusíte mít žádnou fakturu a poskytnou nám to. Potřebuji jednotku poměrně rychle, můžete se mi prosím ozvat na uvedený mail. Děkuji.
Pechman
 

od PetrPardubice » 18 dub 2013, 07:37

S jednotkou Comfort 300 TOP je počítáno v návrhu mé VZT, tzn. nákup plánuji v brzké době (měsíc nejvíc dva), protože s elektrikou už chci dávat i VZT rozvody - svépomocně. Že je nějaká akce jsem netušil, ale každá korunka dobrá ... johanides.p@seznam.cz
PetrPardubice
 

od PetrPardubice » 19 dub 2013, 05:27

Tak akci jsem přečetl a přidávám se k hledání zájemce o slevu na VZT jednotku, koupě či záloha klidně příští týden, sleva je opravdu pěkná. Já budu kupovat jednotku Nilan Comfort 300 TOP bez instalace ... Dejte vědět na johanides.p@seznam.cz
PetrPardubice
 

od a1bert » 25 dub 2013, 13:16

vyhledove budu taky neco pasivniho pod strop okolo 300/m3 kupovat, tak kdybych nekomu pasoval tak se ozvete (fakturu za rozvody nemam a asi mit nebudu)
Uživatelský avatar
a1bert
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 20
Registrován: 21 zář 2012, 16:55

od PetrPardubice » 01 kvě 2013, 19:49

Objednávám Nilan Comfort 300 TOP, fakturu převyšující slevu mít na materiál budu, tzn. hledám kolegu vzduchaře na slevu i bez faktury, zatím budu čekat a udělám si rozvody, jednotka počká po zaplacení zálohy ... zájemce nechť se ozve na johanides.p@seznam.cz
PetrPardubice
 


Zpět na Ekonomika

cron