Projej NILAN VP18 K WT

Výběr rekuperační jednotky - Hodnocení - Provozní náklady - Marketing

od David P » 08 led 2016, 21:22

Ahoj,

z mojí novostavby RD prodám jednotku NILAN VP18 K. Jednotka má stáří 2 roky. Je v perfektním stavu, měsíčně měněny filtry, v podstatě stav nového stroje. Prodám z důvodu, že manželce vzduchotechnika nevyhovuje. Místo odběru Střední Čechy. Kontakt prosím emailem (pořizovací cena 180tis, cena teď 120tis). Kontak emailem na davelak@gmail.com
David P
 

od Návštěvník » 09 led 2016, 03:01

Mohu se mimo soutěž zeptat, kolik těch rekuperací máte? Na TZB info popisujete problémy s Atrea EC 300 a zasíláte 2 lahvinky dobrého vína za vyřešení problému.
http://forum.tzb-info.cz/121613-voda-v- ... race-pomoc
Teď prodáváte VP18 s tím, že není paní s rekuperací spokojená a když jste prodával dům ve Svatém Poli, tak
v inzerátu se píše:V domě je naistalováno automatické větrání s rekuperací vzduchu, co přináší úspory energie a maximální komfort kvality vnitřního prostředí.
To bylo ještě jiné zařízení, které přinášelo ten maximální komfort? :-)
Návštěvník
 

od Dave » 12 led 2016, 15:13

Dobrý den pane Colombo :), Vy se v práci musíte teda sakra nudit. Ten první dům nebyl můj, ale bráchy, přesto, že je to tam napsané. Nechal jsem se do svého RD taky zlákat, ale není to, co jsem očekával. Jinak to sem samozřejmě nepatří, myslím, že zbytečný kometář :?:
Dave
 


Zpět na Ekonomika