Zkušenosti s firmou Evora

Výběr rekuperační jednotky - Hodnocení - Provozní náklady - Marketing

od Pav » 05 led 2018, 14:45

Dobrý den. Rekuperační jednotku jsem koupil od společnosti Evora. Od začátku mám s nima problémy. Nereagují mi na mail a nezvedají ani mobil. Nechci nikoho očerňovat, jen by mě zajímalo, jaké jsou zkušenosti ostatních, jsem na blacklistu jenom já?
Pav

od Mikin » 07 led 2018, 17:54

Ze začátku dobré, jakmile mi začal tkapat kondenzát z potrubí, hrou mrtvý brouky. Když po měsíci urgencí i přes centrálu v Plzni přijeli, stejně to neopravili. Mám v technické údajně vlhko a nic s tím neudělam.
Mikin

od Jantar » 29 úno 2020, 14:18

Teď jsem narazil na tento starší dotaz. Já jsem si je před cca 4 lety vybral na realizaci VZT a dalších technologií do domu. Nějaké problémy byly (paradoxně na tom nejjednodušším - elektrické podlahovce), ale to byly problémy výrobce.
Já jsem byl a koneckonců stále jsem s kolegy z Evory spokojen - udělali mi profi projekt, vysvětlili chyby které se tam dělají a velmi pěkně projekt zrealizovali, vysvětlili a poskytli telefonický support. Musím zejména vyzdvihnout přistup pana Kohlera, který si myslím velmi dobře zvládl můj nápor - jsem šťoura, chci co nejvíc vědět a rozumět tomu.
Uvidíme jak se bude spolupráce vyvíjet dál.
Jantar
pozorovatel
pozorovatel

Zpět na Ekonomika