Brink / dohřívač

Obecné otázky - Teorie - Výpočty - Legislativa

od Ciko » 17 lis 2018, 08:19

Dobrý den,
pred dvemi lety jsem zakoupil jednotku Renovent sky 300 plus v NL. Jelikoz mi zadna firma nechtela pomoci se zapojenim a zprovoznenim jednotky, kterou nedodavala, rozhodl jsem se pro montaz pomoci navodu :) Montaz byla uspesna, jsem z fungovani jednotky nadsen!! Jen mam nasledujici problem. Potreboval bych od nekoho, kdo ma stejnou jednotku, pripadne se v teto vyzna, vedet, jak je to s ohrevem vzduchu... Kdyz je jednotka "plus", tak ma predehrev i dohrev. Jenze ja nemuzu ani za nic prijit na to, jak dohrev spravne nastavit. Asi se mi to povedlo, ale nemyslim a taky doufam, ze je to sto procent... Jeden privod vzduchu z jednotky do mistnosti jsem musel z duvodu maleho mista zapojit jeste pred dohrevem a tak muzu srovnavat teplotu vzduchu s a bez dohrevu. Jedna se o cca max. 2-3 stupne, coz mi neprijde jako vyhovujici. Takovou teplotou nikdy vzduch v dome prece ohrat nemuzu... Mozna je dohrev delany jen na temperaci vzduchu a ne na topeni? V nabidce ovladani "temperature postheater" mam nastavenou teplotu na max. - 31°. Predpokladam, ze teplota je umerna nastavenemu vykonu jednotky => cim vyssi vykon, tim vyssi vykon dohrevu => dohrev je totiz vlastne jen spirala v potrubi, takze nemuze mit maximalni vykon pri minimalnim vykonu jednotky.

Moc dekuji za jakoukoliv reakci!
Uživatelský avatar
Ciko
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 lis 2018, 07:38

Zpět na Vzduchotechnika

cron