Projektant rozvodu VZT

Obecné otázky - Teorie - Výpočty - Legislativa

od Ondra » 07 led 2015, 19:22

Dobrý den,
můžete mě doporučit projektanta VZT pro bungalov?
Rozvody bych chtěl řešit pomocí spiro potrubí a rozdělovat kalhotovými kusy tak aby mě nenutil T-kusy.

Budu rád za doporučení kdo má zkušenost.

děkuji
Uživatelský avatar
Ondra
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 6
Registrován: 27 dub 2014, 18:01


od Petr EC » 23 led 2015, 11:00

elektrodesign.cz a tam vam to nakreslí, alespoň v Brně.
Uživatelský avatar
Petr EC
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 1
Registrován: 23 led 2015, 10:56

od Návštěvník » 28 led 2015, 08:11

Nejhorší jsou malůvky na prodejním pultu za pět minut a návdavkem k tomu přibalit jednotku dělanou nohama s předraženým potrubím, na který samozřejmě dostanete slevičku.
Návštěvník
 

od projektant » 10 úno 2015, 09:23

Projekt VZT rodinného domku patří mezi ty jednoduché, nic méně je potřebný. Doporučuji vám se obrátit na několik VZT firem z vašeho regionu. My děláme projekty i realizace, u RD v případě realizace cenu projektu odečteme, takže ve výsledku máte PD zdarma. Ovšem jsme z výchdních čech, takže pokud jste z jiného konce republiky, vyjde vás levněji kontaktovat někoho u vás.
projektant
 

od Ondra » 11 úno 2015, 07:56

jsem z Vysočiny.Odkudz VČ jste vy?
Uživatelský avatar
Ondra
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 6
Registrován: 27 dub 2014, 18:01

od projektant » 11 úno 2015, 08:32

Jsme z Pardubic. Pokud byste měl zájem, pošlete nějaký kontakt.
projektant
 


od Namor » 27 led 2016, 22:18

Dobrý den,

Nějaký tip na projektanta VZT ?
Stavám na Vysočině.
Namor
 

od Jan Straník » 27 led 2016, 23:41

Dobrý den,

rekonstruuji RD ve Žďáře nad Sázavou a byl mi doporučen pan Ing. Dvořák (taktéž ze ZR). Email na něj: maxtom@centrum.cz

Byl moc ochotný (měl na mě čas i o víkendu), moc šikovný a projekt od něj se mi moc líbí (v nesrovnatelně lepší kvalitě, než od jiného projektanta)

Zatím jedna z nejlepších stavebních zkušeností.
Jan Straník
 

od blaf » 17 bře 2016, 00:28

Kdyby se tu pohyboval nekdo z vzt firmy z oblasti Praha Vychod, Nymbursko a okoli, ..., tak se prosim ozvete na tom[dot]vojtech[at]seznam[dot]cz, hledam jak projektanta, tak dodavatele.
Uživatelský avatar
blaf
registrovaný
registrovaný
 
Příspěvky: 8
Registrován: 07 bře 2016, 22:03


od Martinus » 02 zář 2019, 10:44

Zkuste tuto firmu, mají určitě kontakt na někoho šikovného:
https://www.air-klimont.com/
Martinus
 

od 000 » 02 říj 2019, 19:26

Proč hledáte projektanta, když máte jasno? Povím Vám pohled z druhé strany, jsem projektant VZT a nemám o takovéto zakázky zájem např. právě proto, aby mi zákazník nevnucoval nesmyslné kalhotové kusy místo běžných T-kusů. Větrání RD není pneudoprava! Projektovat RD je nevděčná práce. Lepší se zabývat projektem výrobní haly za 50tis, než vydělat se srovnatelným úsilím 5tis a to se ještě zákazník cítí okradený.
000
 


Zpět na Vzduchotechnika

cron