Rustikální interiér a vzduchotechnika

Odeslat odpověď


Odpověď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.
Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí
Přehled tématu
   

Pokud si přejete přidat jednu nebo více příloh, vyplňte následující údaje.

Rozšířit náhled Přehled tématu: Rustikální interiér a vzduchotechnika

Re: Rustikální interiér a vzduchotechnika

Příspěvek od Froda » 12 srp 2011, 12:14

To je tedy nádhera, takové větve by si určitě rodičové ani nevšimli. :D

Re: Rustikální interiér a vzduchotechnika

Příspěvek od chezak » 11 srp 2011, 14:14

Můžete to taky zamaskovat.
potrubi malba.jpg

Re: Rustikální interiér a vzduchotechnika

Příspěvek od Martin Šperl » 05 srp 2011, 09:11

Mám tady pár fotek z jedné opravené chalupy (jednu přikládám). Není to vůbec podle mého gusta, ale kdyby se tomu člověk více pověnoval, myslím, že by to šlo ukrýt do falešného trámu. Škoda, že to pokazili elexovanou mřížkou. Estetiku nesoudím.
RVZT.jpg

Re: Rustikální interiér a vzduchotechnika

Příspěvek od mirek » 04 srp 2011, 22:22

No, nevim.
Staryho psa novym kouskum nenaucis :-)
U nas byli na navsteve rodice a i po "kratkem seznameni s rekuperaci" padla otazka, zda bysme aspon nekdy nemeli prece jen otevrit okna, kdyz mame to male dite :-)

Rustikální interiér a vzduchotechnika

Příspěvek od Toyefuk » 04 srp 2011, 20:50

Rozhodli jsem se k rekonstrukci stávajícího domu z počátku 70 tých let. Horní patro je naše a tam není problém, ale přízemí je rodičů a ti by snad VZT snesli, jen se nesmí zničit jejich krásný interiér. Palubky, dečky, poličky se džbánky - jistě chápete. Potřeboval bych nejlíp nějakou fotku, jak se dá v takovém prostředí zakrýt vedení vzduchu.

Nahoru

cron